EEN KLEURRIJKE DAG IN PLOPSALAND
Als de kids mogen beslissen, kiezen ze hoogstwaarschijnlijk voor een uitstapje naar Plopsaland De Panne. En we kunnen hen geen ongelijk geven! Want met heel wat spannende en rustige attracties, themarestaurants en shows met hun favoriete tv-figuren, is Plopsaland the place to be voor een toffe uitstap met het hele gezin.
Bij Plopsa in De Panne vind je oneindig veel attracties voor alle leeftijden en van elk waaghalsniveau. In Plopsaland is er echt voor elk wat wils! De allerkleinsten worden met open armen opgewacht door hun geliefde helden zoals Samson & Marie, K3, Bumba en Maya de Bij en leven zich uit op meer dan 50 betoverende outdoor- en indoorattracties. Ga op een magische boottocht doorheen het prachtige Bos van Plop en beleef een duizelingwekkende rit in de K3 Roller Skater. Het overdekte Mayaland, dat vanaf dit jaar maar liefst 365 dagen per jaar open is, zorgt bij slecht weer voor de nodige magie!
Eerder op zoek naar een uitdagende attractie? ‘Balloon Race’, ‘Anubis The Ride’ of ‘De Draak’ zorgen gegarandeerd voor de nodige fun! Voor waterratten zijn de ‘Supersplash’ en de ‘Mega Mindy Jetski’ toppers of ga bij regenweer langs in ‘Het Bos van Plop’ of ‘Het Spinnenweb’.
Wil je met korting naar Plopsaland De Panne? Dan ben je bij VakantieVeilingen aan het juiste adres. Wij veilen namelijk goedkope tickets voor Plopsaland en heel veel andere uitstapjes.