Plopsaland De Panne: een kleurrijke dag!

EEN KLEURRIJKE DAG IN PLOPSALAND

Als de kids mogen beslissen, kiezen ze hoogstwaarschijnlijk voor een uitstapje naar Plopsaland De Panne. En we kunnen hen geen ongelijk geven! Want met heel wat spannende en rustige attracties, themarestaurants en shows met hun favoriete tv-figuren, is Plopsaland the place to be voor een toffe uitstap met het hele gezin.

Op het programma in Plopsaland De Panne

Bij Plopsa in De Panne vind je oneindig veel attracties voor alle leeftijden en van elk waaghalsniveau. In Plopsaland is er echt voor elk wat wils! De allerkleinsten worden met open armen opgewacht door hun geliefde helden zoals Samson & Marie, K3, Bumba en Maya de Bij en leven zich uit op meer dan 50 betoverende outdoor- en indoorattracties. Ga op een magische boottocht doorheen het prachtige Bos van Plop en beleef een duizelingwekkende rit in de K3 Roller Skater. Het overdekte Mayaland, dat vanaf dit jaar maar liefst 365 dagen per jaar open is, zorgt bij slecht weer voor de nodige magie!
Eerder op zoek naar een uitdagende attractie? ‘Balloon Race’, ‘Anubis The Ride’ of ‘De Draak’ zorgen gegarandeerd voor de nodige fun! Voor waterratten zijn de ‘Supersplash’ en de ‘Mega Mindy Jetski’ toppers of ga bij regenweer langs in ‘Het Bos van Plop’ of ‘Het Spinnenweb’.

Wist je trouwens dat er in Plopsaland De Panne nog heel wat andere dingen te beleven zijn? Geniet van de parade met al je favoriete Plopsafiguren of ga langs in het Theater en geniet van fantastische shows met onder andere Plop, Bumba, K3, Maya en Piet Piraat. Heb je honger, dan kan je in Plospaland terecht in fantastische themarestaurants. Hamburgers eten in de Melkherberg of bitterballen en frikandellen bij Fred Kroket? Wie weet zit Samson wel naast je!

Plopsaland de panne goedkope tickets

Plopsaland De Panne Hotel

Het gloednieuwe Plopsahotel opent dit jaar zijn deuren. Ben je klaar voor een onvergetelijk verblijf in het viersterren superior Plopsa Hotel? Overnacht er in de wondere wereld van het theater en verblijf in de wereld van je favoriete Studio-100 held!
Van kabouter Plop, K3, Samson en Marie, Maya de Bij tot F.C. De Kampioenen!
Bovendien zijn toegang tot Plopsaqua De Panne en Plopsaland De Panne of Mayaland Indoor inbegrepen!

Nieuwe attractie in Plopsaland De Panne

Het meest bezochte pretpark van België heeft er ook weer een pareltje bij: ‘The Ride to Happiness by Tomorrowland’, uniek in Europa! Ben jij een echte adrenalinezoeker? Waag je dan aan de onvergetelijkste rit van je leven in deze betoverende extreme spinning coaster waarbij je maar liefst 5 keer overkop gaat!

Tickets met korting voor Plopsa De Panne bij VakantieVeilingen

Wil je met korting naar Plopsaland De Panne? Dan ben je bij VakantieVeilingen aan het juiste adres. Wij veilen namelijk goedkope tickets voor Plopsaland en heel veel andere uitstapjes.

Plopsaland De Panne

      Plopsa Holiday Park tickets (DU - 2 p.)

      41

      09:04:50