Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Extra tickets bij te kopen

Bobbejaanland voor 2 personen

4.6/5

(117 Reviews)

Klaar voor plezier en adrenaline? In 2024 heeft Bobbejaanland weer heel wat voor je in petto. Meer dan 40 attracties in originele themazones én je Nickelodeon-vrienden wachten op jou. Bied mee en bezoek Bobbejaanland met korting!

  • 2 Bobbejaanland tickets
  • Locatie: Lichtaart

Kinderen kleiner dan 1 meter hebben gratis toegang.

Plus- en minpunten
  • Meer dan 40 attracties voor jong en oud 👋
  • Stap in alle 7 Bobbejaanland achtbanen 🎢
  • Je bezoek reserveren is verplicht 📅
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen 🚗

Veilingkosten

6,50

Optionele kosten

Parkeerkosten per auto

13,00

  • Geldigheid: 30 maart t/m 11 november 2024.
  • Openingstijden: kijk in de kalender van Bobbejaanland voor de actuele openingsdagen en -tijden.
  • Tickets: 1 ticket is geldig voor 1 persoon. Je ontvangt dus 2 Bobbejaanland tickets.
  • Reserveren: is verplicht. Volg de stappen op je VakantieVeilingen e-ticket om je Bobbejaanland tickets te reserveren. Na het reserveren ontvang je de definitieve Bobbejaanland tickets en is het wijzigen van de datum niet meer mogelijk.
  • Toegang: neem op de dag van je bezoek je Bobbejaanland tickets digitaal of geprint mee. Controleer of de barcode goed en volledig leesbaar en niet beschadigd is.
  • Kindertickets: kinderen kleiner dan 1 meter hebben gratis toegang. Er wordt gemeten met schoenen aan.
  • Parkeren: mogelijk tegen betaling. Een parkeerticket kan meteen bij het reserveren van de tickets gekocht worden en kost € 13,-.
  • Huisdieren: zijn toegestaan, mits aangelijnd. Voor een hond betaal je € 5,- entreekosten.
  • Rolstoelgebruikers: het park is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Lees alles over toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers.
  • De adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Raadpleeg bobbejaanland.be vóór je bezoek voor meer informatie over jouw dagje uit.
  • Bobbejaanland attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn.
  • Deze Bobbejaanland tickets zijn niet geldig tijdens privé-evenementen.
  • De tickets kunnen niet gebruikt worden in combinatie met voorverkooptickets of school- of groepsuitstapjes.
  • De tickets zijn niet-terugbetaalbaar of te combineren met andere promoties.
  • Deze Bobbejaanland tickets mogen niet doorverkocht of uitgedeeld worden.

Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen
Bobbejaanland voor 2 personen

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Bobbejaanland BV
Meer producten bekijken?

Bekijk tips en onze voorwaarden

Onze veilingsvoorwaarden

mr. S.V. Viveen

mr. S.V. Viveen