Bobbejaanland tickets voor 2 personen

4.7/5

(21 Reviews)

Klaar voor plezier en adrenaline? In 2024 heeft Bobbejaanland weer heel wat voor je in petto. Meer dan 40 attracties in originele themazones én je Nickelodeon-vrienden wachten op jou. Ontdek tussen 6 april en 30 juni ook het gloednieuwe World of Dinos. Bied mee en bezoek Bobbejaanland met korting!

  • 2 Bobbejaanland tickets
  • Locatie: Lichtaart

Kinderen kleiner dan 1 meter hebben gratis toegang.

Plus- en minpunten
  • Ontdek het gloednieuwe World of Dinos 🦖
  • Meer dan 40 attracties voor jong en oud 👋
  • Stap in alle 7 Bobbejaanland achtbanen 🎢
  • Je bezoek reserveren is verplicht 📅
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen 🚗

  • Geldigheid: 30 maart t/m 11 november 2024.
  • Openingstijden: kijk in de kalender van Bobbejaanland voor de actuele openingsdagen en -tijden.

Bobbejaanland BV

Veilingkosten

6,50

Optionele kosten

Parkeerkosten per auto

13,00

  • Tickets: 1 ticket is geldig voor 1 persoon. Je ontvangt dus 2 Bobbejaanland tickets.
  • Reserveren: is verplicht. Volg de stappen op je VakantieVeilingen e-ticket om je Bobbejaanland tickets te reserveren. Na het reserveren ontvang je de definitieve Bobbejaanland tickets en is het wijzigen van de datum niet meer mogelijk.
  • Toegang: neem op de dag van je bezoek je Bobbejaanland tickets digitaal of geprint mee. Controleer of de barcode goed en volledig leesbaar en niet beschadigd is.
  • Kindertickets: kinderen kleiner dan 1 meter hebben gratis toegang. Er wordt gemeten met schoenen aan.
  • Parkeren: mogelijk tegen betaling. Een parkeerticket kan meteen bij het reserveren van de tickets gekocht worden en kost € 13,-.
  • Huisdieren: zijn toegestaan, mits aangelijnd. Voor een hond betaal je € 3,- entreekosten.
  • Rolstoelgebruikers: het park is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Lees alles over toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers.
  • De adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Raadpleeg bobbejaanland.be vóór je bezoek voor meer informatie over jouw dagje uit.
  • Bobbejaanland attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn.
  • Deze Bobbejaanland tickets zijn niet geldig tijdens privé-evenementen.
  • Deze Bobbejaanland tickets kunnen niet gebruikt worden in combinatie met voorverkooptickets of school- of groepsuitstapjes.
  • Deze Bobbejaanland tickets zijn niet-terugbetaalbaar of te combineren met andere promoties.
  • Deze Bobbejaanland tickets mogen niet doorverkocht of uitgedeeld worden.
Meer producten bekijken?

Bekijk tips en onze voorwaarden

Onze veilingsvoorwaarden

mr. S.V. Viveen

mr. S.V. Viveen