De leukste uitstapjes met kids

En je bent er geen fortuin aan kwijt!

De vakantie is nu enkele weken bezig en de lokale speeltuin in het park zijn je kindjes intussen ongetwijfeld al helemaal beu. Maar hoe vul je zo’n twee maanden durende zomervakantie? Wij hebben 6 leuke ideetjes die jouw kleintje(s) zonder twijfel zullen weten te entertainen.

Bekijk alle uitstapjes
De leukste uitstapjes met kinderenHet allerbeste nieuws? Je kan onderstaande uitstapjes met mooie kortingen tot wel 60% vastleggen. Hoe? Kies een uitstapje uit op Vakantieveilingen.be, bepaal je eigen prijs en plaats je bod. Gewonnen? Inpakken en vertrekken maar! Nét ernaast gegrepen? Niet getreurd, na elke afgelopen veiling start er gewoon een nieuwe. Bovendien zijn er veilingen genoeg van uitstapjes en toffe producten om er een onvergetelijke zomer van te maken. Klaar voor de leukste kidsproof uitstaptips? Hier komen ze.

Waterpret
Is jouw kapoentje een echte waterrat? Dan kunnen jullie ongetwijfeld samen jullie hartje ophalen in een waterpretpark zoals Plopsaqua. De volle pot van zo’n toegangsticket maakt je portefeuille al meteen wat lichter, maar als je de strijd aan gaat op Vakantieveilingen.be en wint, kan je met korting vertrekken. Spannend!

Adrenalineshot
Kunnen jouw kids maar moeilijk stilzitten, maar blijf je liever weg van een zwembad? Dan zijn er gelukkig nog heel wat pretparken als alternatief. Wat dacht je van een dagje Bobbejaanland of Plopsaland? Laat die lachende snoetjes maar komen! Ontdek hier de vele pretparken waarvoor je goedkope toegangstickets kan bemachtigen.

Say cheese!
Soms kan je ze wel achter het behang plakken, maar veel vaker zou je de tijd echt eens willen stilzetten. Maar waar koop je dat, zo’n levensechte pauzeknop? Wij hebben een idee! Boek deze zomer eens een outdoor fotoshoot. Zo blijft jouw herinnering aan de prachtige leeftijd die ze nu hebben levendig.

Al spelend leren
Ben je bang dat zijn/haar hersentjes deze vakantie niet voldoende gaan opsteken? Dan neem je je kleintje gewoon mee naar een museum, op maat van kids uiteraard. Wat dacht je van een wetenschapsmuseum of van Mini-Europa? Zo leer je misschien stiekem zelf ook nog eens wat bij. ;-) Ontdek hier de leukste kindermusea die je al voor een zacht prijsje kan bezoeken.

Beestenboel
Is jouw kleintje helemaal gek op dieren? Dan doe je hem/haar ongetwijfeld een gigantisch cadeau met een daguitstapje naar de dierentuin. Een dagje Boudewijn Seapark in Brugge of een dagje Pakawi Park in Balen, wedden dat jullie samen de tijd van jullie tijd beleven? Op zoek naar goedkope tickets? Hierzo!

Op avontuur
Een virtual reality game, paintball voor kinderen of een spannend hoogteparcours… Ook jij zal ervan genieten om je kind zijn/haar grenzen te zien verleggen. Tip: vraag enkele vriendinnen (al dan niet met kinderen) mee en klets ineens nog wat bij. Win-win! Ontdek hier de leukste, grensverleggende activiteiten voor een prikje.

      Meer uitstapjes

      Voorjaar 2024: kamperen in de Belgische Ardennen (4 p.)

      2

      02:59:00
      Bekijk alle uitstapjes