Walibi Belgium tickets voor 2 personen

4.8/5

(36 Reviews)

Stap in het karretje, gooi je handen in de lucht en laat de adrenaline door je lijf gieren. Zoef door de lucht in verschillende achtbanen, maak een vrije val van 77 meter hoogte of sjees door het water met Walibi Belgium korting. Bied mee, win 2 Walibi Belgium tickets en geniet!

  • 2 Walibi Belgium tickets
  • In Wavre, 35 autominuten onder Brussel

Kinderen onder de 1 meter lang hebben gratis toegang.

Plus- en minpunten
  • Meer dan 41 spannende attracties 🎢
  • 64 hectare avontuur en adrenaline
  • Genoeg te beleven voor elke leeftijd
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen

  • Geldigheid: 30 maart t/m 13 oktober 2024 & 9 t/m 11 november 2024.
  • Beschikbaarheid: bekijk de kalender hieronder om te zien op welke dag jij het attractiepark kunt bezoeken met je Walibi Belgium tickets van VakantieVeilingen. Check dus niet de reguliere Walibi Belgium openingstijden, want de beschikbare dagen kunnen per veiling wisselen.
  • Reserveren: is verplicht. Na het winnen van de veiling kun je een datum kiezen in de kalender om je bezoek te reserveren. Let op: het is niet mogelijk om voor de 2 Walibi Belgium tickets 2 verschillende data te reserveren. Je gebruikt ze op dezelfde dag.

Veilingkosten

6,50

  • Reserveren: is verplicht. Na het winnen van de veiling kies je een datum in de kalender om je bezoek te reserveren. Let op: het is niet mogelijk om voor de 2 Walibi Belgium tickets 2 verschillende data te reserveren. Je gebruikt ze op dezelfde dag.
  • Ticket: na het reserveren kun je je Walibi Belgium tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon, dus 2 in totaal.
  • Toegang: neem je Walibi Belgium tickets digitaal of geprint mee naar het attractiepark. Een ticket is eenmalig geldig voor 1 persoon op de gekozen datum en is geldig voor de gehele openingsdag. Wanneer een ticket niet is gebruikt op de gekozen datum verloopt de geldigheid.
  • Parkeren: mogelijk tegen betaling van € 13,- per auto per dag. De Parking PASS is te koop aan de kassa's bij de ingang van het park.
  • Kindertickets: kinderen onder de 1 meter hebben gratis toegang.
  • Rolstoelgebruikers: het attractiepark is m.u.v. een aantal Walibi Belgium attracties toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Huisdieren: m.u.v. blindengeleide- en hulphonden zijn huisdieren niet toegestaan.
  • Annuleren/wijzigen: na reserveren is annuleren of wijzigen van een datum niet meer mogelijk. Het is niet mogelijk een ticket via Walibi Belgium in te wisselen voor geld, een product, een andere datum, een ander ticket of anderszins.
  • Adviesprijs: de adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Overige voorwaarden: je Walibi Belgium tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties en/of kortingen. Een ticket mag niet worden doorverkocht of anderszins voor commerciële doeleinden worden gebruikt. Walibi Belgium is niet aansprakelijk voor verlies, beschadiging of diefstal van je Walibi Belgium tickets.
  • Akkoord: met het winnen van Walibi Belgium tickets ga je akkoord met de actievoorwaarden en het parkreglement (walibi.be/nl/info/parkreglement).

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Meer producten bekijken?

Bekijk tips en onze voorwaarden

Onze veilingsvoorwaarden

mr. S.V. Viveen

mr. S.V. Viveen