Tips voor een leuk dagje weg

Op zoek naar een leuk dagje weg maar je weet nog niet wat te doen? We hebben de leukste uitstapjes voor je op een rijtje gezet. Of het nu gaat om een familie-uitje of een dagje weg met vrienden. Weer of geen weer, er is van alles te doen!

Een dagje weg met goed weer

Met goed weer is het altijd een goed idee om eropuit te trekken. Ga eens naar een andere stad om te winkelen, een terrasje te doen of bezienswaardigheden te bezoeken. De populairste steden voor een dagje weg zijn Antwerpen, Gent, Brugge, Hasselt, Genk en Brussel.

Mocht je van natuur houden, kan je natuurlijk ook naar het bos, fietsen in een park of een wandeling over het strand maken. De Kalmthoutse Heide, Kalkense Meersen, het Meetjesland of het Zwin zijn maar een paar voorbeelden van prachtige natuurgebieden in België. En mocht je meer dieren willen zien, dan is een dagje dierentuin natuurlijk ook altijd een goed idee. Liever iets spannenders? Ga dan naar een pretpark in de buurt, speel een potje paintball of ga voor een leuke kajaktocht.Dagje uit dierentuin

Dagje weg indoor

Eigenlijk kan je natuurlijk alles buiten doen, ook met wat minder weer. Maar wanneer het water echt met bakken uit de lucht komt, is het toch leuk om naar binnen te kunnen. Gelukkig zijn er genoeg activiteiten die gedeeltelijk of volledig overdekt zijn, bijvoorbeeld de aquaria en Comics Station. Ook de escape games en verschillende paintball-spelletjes zijn overdekt. De echte indoor parken zijn natuurlijk altijd een goed idee met slecht weer. Zo kun je een dagje weg met de kinderen naar Plopsa indoor Hasselt of Coevorden. Ook Aqualibi en Plopsaqua zijn een leuk idee.

Liever een cultureel of leerzaam dagje weg in België? Kijk dan eens bij musea in de buurt of bezoek een museum in een andere stad. Je kunt bij ons ook meebieden op diverse workshops, zoals een anti-slipcursus of wijnproeverij. Een leuk dagje weg met de familie, vrienden of als uitje met collega’s.Dagje weg indoor bowlen

De populairste dagjes weg in België

De leukste dingen om te bezoeken in België zijn:

  • Plopsaland De Panne
  • Themapark Bellewaerde
  • Het historisch centrum van Brugge
  • Het Koninklijk Paleis
  • Het Atomium
  • SEA LIFE in Blankenberge
  • Pairi Daiza
  • De Grotten van Han