Monde Sauvage: tickets met korting

Monde Sauvage: op safari in eigen land . Onnodig om ver te reizen of een pak geld uit te geven want Monde Sauvage ligt op amper 25 km van Luik! Een leuke uitstap voor jong en oud, natuurverkenners en speelvogels.

Ontdek meer dierentuinen

Monde Sauvage in Aywaille

Op een prachtig domein van 85 hectaren, in het hartje van de Ardennen, ontdek je een uniek dierenpark in zijn genre. Je legt er een circuit van ongeveer 16 km af te in een treintje of auto, zoals in een echte safari! Onderweg kom je tal van dieren tegen elk in hun eigen unieke habitat.
Monde Sauvage safari olifanten

Je bezoek aan Monde Sauvage

In het safaripark van Monde Sauvage bewonder je tal van wilde dieren: giraffen, olifanten, nijlpaarden, neushoorns, zebra's, gnoes en vele andere soorten leven er in een natuurlijke omgeving en gedeeltelijk in het wild.
Naast het safarigedeelte vind je er ook verschillende zones met elk hun eigen dieren.
De Zuid-Amerikaanse zone: hier vind je de mayatempel, de kathedraal en de volières met exotische vogels

Wandel verder naar de otters en pinguïns! Kom het domein van de otters ontdekken en tijdens het seizoen, het nieuwe Humboldt pinguïn centrum.
Monde Sauvage biedt ook 3 adembenemende shows aan waar je papegaaien, zeeleeuwen en verschillende roofvogels aan het werk ziet.

Grote wilde dieren, beren en apen ontdek je in de Wilde Wereld. Bruine beren, beren uit Tibet en ijsberen maken dit unieke geheel compleet. Niet ver daarvandaan verwelkomen de apen en lemuren je op het het apeneiland, die in harmonie met hun omgeving leven.

Monde Sauvage tickets met korting

Voor de allerkleinsten

De allerkleinsten kunnen zich ook uren amuseren op het speelplein, in de kinderboerderij of in een volledig nieuw avonturenpark met netten: het Fraxinus Aventure.
Fraxinus Monde Sauvage speelterrein VakantieVeilingen

Monde Sauvage bij VakantieVeilingen

Wil je met korting naar Monde Sauvage? Dan ben je bij VakantieVeilingen aan het juiste adres. Wij veilen namelijk goedkope tickets voor Monde Sauvage en heel veel andere uitstapjes.

      Meer dierentuinen en pretparken

      Pretpark Schloß Dankern in Haren (DE) voor 2 personen

      4

      13:39:54
      Ontdek meer dierentuinen