Planckendael: de perfecte uitstap voor dierenliefhebbers

DE DIERENWERELD VAN PLANCKENDAEL

Zoo Planckendael is de perfecte uitstap voor dierenliefhebbers. Je ontdekt er bedreigde diersoorten van over de hele wereld, kan je vergapen aan unieke wilde dieren en maakt er natuurlijk ook kennis met Kai-Mook, de eerste olifant ooit in België geboren! Trek eropuit naar Planckendael en beleef een bijzondere dag met vrienden of familie.

Ontdek de continenten in Zoo Planckendael

Planckendael is geen typische zoo. Je ontdekt er de dieren in hun natuurlijke biotoop, van de Afrikaanse savanne tot de Europese bossen. In Planckendael wandel je gewoon van het ene continent naar het andere. Bovendien kan je er het voedermoment van verschillende dieren meemaken en geven verzorgers je maar al te graag meer uitleg!

Klaar voor een trip naar Amerika? Je ontdekt in Planckendael onder andere bizons of een leuke kinderboerderij met dwerggeitjes en hangbuikzwijntjes, maar ook flamingo’s en pinguïns zijn er van de partij. In de Afrikaanse savanne kan je dan weer giraffen, zebra’s, jachtluipaarden en impala’s van dichtbij observeren! Planckendael is ook de thuis van heel wat Aziatische dieren zoals olifanten, Indische leeuwen en neushoorns. Schattige koala’s en kangoeroes kan je dan weer bewonderen in Oceanië. Tot slot kan je in Zoo Planckendael ook nog een paar zeldzame Europese dieren zien, zoals dassen, bevers en uilen.

Planckendael, ‘zoo’ veel te beleven

De kids kunnen zich in Planckendael uitleven op verschillende speelpleinen, terwijl jij gezellig iets eet of drinkt in één van de themarestaurants. Wat dacht je van een broodje bij Bonobo snack of een fruitige sangria bij De Ooievaar? Vóór jullie terug naar huis vertrekken, kan je in Zoo Planckendael zelfs de pluchen versie van je favoriete dier kopen! Doe snel mee met één van de veilingen en trek er binnenkort voordelig op uit met het hele gezin!

      Pretpark Schloß Dankern in Haren (DE) voor 2 personen

      € 10

      08:31:09