Pretparken bezoeken met funfactor 10

PRETPARKEN MET FUNFACTOR 10

Een dagje naar een pretpark staat op menig to-dolijstje tijdens de vakantieperiode. Kids vinden het spannend en leuk, voor ouders is het pure nostalgie. Vrienden trekken er graag in groep op uit om snelle achtbanen en stoere attracties uit te testen. Maar welk pretpark is nu het leukste voor jouw gezelschap? En waar is er een attractiepark met indoor activiteiten bij regenweer? In het overzicht van vakantieveilingen.be vind je vast een pretpark dat helemaal aan jouw wensen beantwoordt!

De coolste pretparken in België

Van De Panne tot Waver … in elke uithoek van het land vind je wel een pretpark. De pretparken in België hebben vaak een eigen thema: het ene heeft meer kinderactiviteiten, het andere biedt een arsenaal aan razendsnelle achtbanen, nog een ander pretpark heeft heel wat shows voor jong en oud. Je kan dus het attractiepark kiezen dat het best aansluit bij jouw gezelschap! De Plopsaparken zijn bijvoorbeeld een winner voor de allerkleinsten. Plopsaland De Panne is het meest gekende in de reeks, maar in Plopsa Coo en Plopsa Indoor is minstens even veel fun gegarandeerd.

Een attractiepark wordt dikwijls gecombineerd met een dierentuin. In Bellewaerde rijd je met een treintje door het leeuwenverblijf. Of wat dacht je van een bezoekje aan Bobbejaanland of Walibi? Zelfs echte adrenalinefreaks vinden zeker hun gading in de vele pretparken in België.

Een attractiepark voor elk seizoen

Een bezoek aan een pretpark hoef je al lang niet meer alleen maar in de zomer in te plannen. Veel pretparken in België hebben het hele jaar door speciale activiteiten te bieden. Griezelen tijdens een halloweenspecial, of een magische kerst beleven in een feeëriek gedecoreerd attractiepark? Doe mee aan één van onze veilingen om voordelige tickets aan te kopen en geniet in elk seizoen van een toffe dag!

      Pretpark Schloß Dankern in Haren (DE) voor 2 personen

      € 5

      18:24:37