Je uitstap naar de zoo plannen

EEN UITSTAP NAAR DE ZOO

Sinds jaar en dag is een tripje naar de zoo één van de populairste daguitstappen bij veel gezinnen. Een dierentuin spreekt immers tot ieders verbeelding. Wilde dieren die normaal in de Afrikaanse savanne of Aziatische jungle leven, kan je zomaar met je eigen ogen bewonderen in een dierentuin in België.

Welke dierentuin kiezen?

De Zoo van Antwerpen is veruit de bekendste dierentuin in België, maar je kan nog heel wat andere zoo’s in ons land bezoeken. In Pairi Daiza kan je bijvoorbeeld de reuzenpanda’s ontmoeten of trek naar Planckendael om heel wat wilde dieren in een nagebootste natuurlijke habitat te zien. Maar een zoo toont niet alleen landdieren. In Boudewijn Seapark of Sea Life in Blankenberge kan je het wondere onderwaterleven ontdekken of zeehondjes en pinguïns van dichtbij zien.

Ben je geen fan van een gigantische dierentuin? Opteer dan voor de Olmense Zoo met een beperkter aantal dieren of wat dacht je van de Zonnegloed, waar geredde dieren een nieuwe thuis krijgen. Ook de combinatie van zoo en pretpark is mogelijk. Bellewaerde combineert een prachtige dierentuin met tal van attracties. Of breng een bezoekje aan Familiepark Harry Malter vol leuke speeltoestellen! De meeste zoo’s bieden ook tal van eet- en drinkgelegenheden zodat je van je bezoek aan de dierentuin een toffe daguitstap kunt maken zonder honger of dorst!

Voordelig een dierentuin in België bezoeken

Ben je gewonnen voor een dagje zoo? Neem dan zeker een kijkje tussen onze lopende veilingen voor een dierentuin in je buurt. Je kan eenvoudig meebieden voor voordelige tickets en een interessante deal op de kop tikken! Trommel dus al je dierenvrienden op en plan samen een beestige daguitstap naar een dierentuin in België!

      Der Grüne Zoo voor 2 personen (DE)

      € 19

      00:43:04