Olmense zoo: dierenpracht tijdens een dagje uit

OLMENSE ZOO VOL DIERENPRACHT

De Olmense Zoo was in de jaren 70 de thuisbasis van de prachtige privécollectie dieren van Louis Roothooft. Door de jaren heen groeide het dierenpark uit tot de volwaardige Olmense Zoo, die we vandaag kennen als woonplaats van heel wat exotische en inheemse diersoorten. Dankzij vakantieveilingen.be kan je alle bewoners van de Olmense Zoo met korting leren kennen!

De Olmense Zoo ontdekken

In het dierenpark Olmense Zoo kan je heel wat diverse diersoorten van dichtbij spotten. Om het je makkelijk te maken, zijn de dieren opgesplitst in een aantal categorieën. Kids zijn verzot op de slurf-, hoef- en buideldieren die ze kennen vanuit talloze verhaaltjes. Zo huizen er bijvoorbeeld olifanten, giraffen, zebra’s, antilopen en wallaby’s. De echte specialisatie van het park ligt bij de roofdieren zoals beren, tijgers en panters. Verder wonen er in de Olmense Zoo glibberige reptielen, denk aan slangen en hagedissen, maar ook diverse primaten en apen. Vergeet ook niet naar boven te kijken, want de Olmense Zoo is bovendien de thuishaven van verschillende vogelsoorten. Ga je kijken naar de papegaaien, roofvogels of toch liever de zoetgevooisde zangvogels?

De Olmense Zoo schenkt veel aandacht aan de kleinste bezoekers. Zo kunnen ze in de geitenweide de lieve diertjes aaien. En er is een speciale kleuterwandeling met doe-speel-leerpanelen. Hebben de kids even geen zin meer in de dieren? Tijdens de zomer kunnen ze zich uitleven op het springkussen, of in één van de verschillende buitenspeeltuinen, terwijl jij voldaan uitpuft op het zonnige terras of op één van de ruime picknickweides!

Bezoek de Olmense Zoo met korting

Zin om de dieren van de Olmense Zoo met je eigen ogen te bewonderen? Neem dan deel aan één van onze veilingen en koop je tickets voor de Olmense Zoo met korting! Nu rijst alleen nog de vraag wie met je mee mag op ontdekkingstocht.

      Tickets voor ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael (2 p.)

      29

      00:26:29