Formule-1: autoraces op het hoogste niveau

FORMULE 1: AUTORACES OP HET HOOGSTE NIVEAU

Droom je ervan om een race in de Formule 1 vanop de eerste rij mee te maken? Waag dan je kans op één van onze veilingen voor Formule 1 tickets. Snelle raceauto’s van prestigieuze teams en de meest behendige coureurs zorgen voor de nodige suspense en maken van elke race in Formule 1 een topevenement!

Ontdek alle motorsport veilingen

Formule 1 tickets voor adrenalinejunks

Formule 1 kent in België heel wat liefhebbers. Sinds 1950 lokt de Grand Prix op het circuit van Spa-Francorchamps heel wat bezoekers. Tussen de gierende banden en adrenalinekicks door heerst er een unieke sfeer, typisch voor Formule 1. Gezellig keuvelen met vrienden wanneer de motoren stil zijn … maar eens het startschot gegeven, is de spanning te snijden. Wie vertrekt er in pole position? Zal hij ingehaald worden? Hoeveel tijd neemt de pitstop in beslag? Bij Formule 1 schelen de tijden voor de podiumplaatsen soms maar enkele milliseconden!

Je Formule 1 tickets staan garant voor een dag boordevol adrenaline en amusement. Vergaap je aan de prachtige bolides van automerken die tot de verbeelding spreken en zo typisch zijn voor Formule 1. Wat dacht je van bloedrode Ferrari’s, ronkende motoren van Mercedes of vlammende racewagens van McLaren? Natuurlijk tekenen ook de grote namen uit de Formule 1 present. Wie weet zie je wel wereldtoppers zoals Lewis Hamilton, Sabastian Vettel of onze eigen Stoffel Vandoorne aan het werk!

Bijna gratis Formule 1 kijken

Je Formule 1 tickets scoor je heel voordelig dankzij vakantieveilingen.be. Bied snel mee op onze lopende veilingen en met een beetje geluk kan jij binnenkort zo goed als gratis Formule 1 kijken. Weet je al wie je zal meenemen voor deze fascinerende dag? Met je Formule 1 tickets van vakantieveilingen.be zit jij sowieso in pole position!

      Motorsport veilingen

      F1 Grand Prix België staanplaats 28 juli 2024 - voor 2 personen

      € 200

      00:17:15