Trek erop uit in Antwerpen

EROP UIT IN ANTWERPEN

De Scheldestad is enorm veelzijdig. Tijdens je dagje uit in Antwerpen kan je achter elke hoek wel een nieuwe ontdekking doen! Een leerrijke stadswandeling maken, één van de vele musea bezoeken, shoppen in de hippe boetieks … Een daguitstap naar Antwerpen kan je invullen met onnoemelijk veel activiteiten. Je zal meerdere uitstapjes nodig hebben om de stad helemaal te ontdekken!

Uitstapjes naar Antwerpen: keuze zat

Een daguitstap naar Antwerpen is een topidee voor het hele gezin. Doordat er zodanig veel te beleven valt, kan je verschillende activiteiten combineren. ’s Ochtends shoppen voor de tienerdochter, samen lunchen in één van de vele toffe restaurantjes. Of het kindertraject van een museum volgen, of toch nog iets anders? Je kan je dag volledig naar wens samenstellen!

De Meir ken je vast als één van de bekendste shoppingstraten van het land. Maar vergeet ook de Kammenstraat, Hopland of de Huidevetterskaai niet als je een echt unieke outfit wilt! Qua musea vind je er ook voor elk wat wils. Ga langs in het Rubenshuis of Modemuseum, of maak een wandeling in het park van het Middelheimmuseum. Een dagje Antwerpen is ook ideaal om de hippe buurt ’t Eilandje te ontdekken. Of het MAS, want vanop het dak van dit museum heb je een prachtig zicht over de stad. Ideaal om je daguitstap in schoonheid af te sluiten.

Je daguitstap naar Antwerpen plannen

Sta je te popelen om je route uit te stippelen? Op vakantieveilingen.be vind je duizend-en-één mogelijkheden voor toffe uitstapjes naar Antwerpen. Neem snel een kijkje tussen de mogelijkheden om goedkope tickets te scoren voor verrassende musea, unieke restaurantbelevenissen of andere toffe activiteiten.

      45% kortingsbon op een escaperoom naar keuze (2 - 8 p.)

      0

      00:08:48