Indoor ski fun gegarandeerd!

INDOOR SKI FUN

Dit jaar geen mogelijkheid om richting de bergen te trekken? Maar verlang je toch om nog eens op de latten te staan? Dan is indoor ski de oplossing! Je neemt de lift naar boven en skiet of snowboardt op zachte sneeuw naar beneden, net echt! Ook wanneer je voor het eerst op wintersportvakantie gaat, is zo’n sessie indoor ski in België de ideale voorbereiding. Snowboarden of skiën … leer de basistechnieken en je wordt de ster van de piste!

indoor ski pistes in België

Indoor skiën kan in België zowel op rolbanen als op echte sneeuw. Een rolbaan is ideaal voor wie nog nooit heeft geskied of gesnowboard. Deze matten worden afgesteld volgens jouw tempo en niveau. Zo kan je in alle rust de wintersport onder de knie krijgen. Maar je kan natuurlijk ook leren skiën of snowboarden op echte sneeuw! Zo’n indoor ski in België voelt bijna net zo aan als een echt skigebied in Frankrijk of Oostenrijk!

Bij een indoor ski is alle materiaal voorhanden. Ski’s of een snowboard, laarzen en een helm … je hoeft zelf niks mee te brengen. Bovendien stellen de medewerkers het materiaal perfect af op jouw lichaam. Zo kan je de piste op als een echte pro. De hallen zijn meestal uitgerust met een sleeplift die je naar de top brengt. Daar kan de sneeuwpret beginnen! Nog niet zeker van je stuk? Volg les bij een ervaren monitor.

Ski indoor & more

Om je ervaring compleet te maken, is er natuurlijk ook gedacht aan de befaamde après-ski! Bij de faciliteiten in België voor indoor ski hoort vaak een gezellige bar waar je kan nakaarten met je vrienden, of meteen de volgende sessie kan vastleggen in jullie agenda’s! Dankzij vakantieveilingen.be kan dat trouwens extra voordelig. Doe dus snel mee met één van onze veilingen om toegangstickets te scoren voor indoor ski in België!

      Mini tafeltennistafel met neonkleuren en ledverlichting

      6

      00:52:04