Bellewaerde: welkom in het dierenrijk

WELKOM IN HET DIERENRIJK VAN BELLEWAERDE

Bellewaerde is het ideale park voor wie graag toffe attracties combineert met een bezoekje aan verbluffende dieren van over de hele wereld. Je hebt zelfs bijna het gevoel dat je op safari bent. Klaar voor een dagje avontuur? Scoor snel je Bellewaerde tickets via vakantieveilingen.be!

Bellewaerde: tickets voor een miniwereldreis

In Bellewaerde kan je heel wat verschillende dieren van dichtbij bewonderen. Grote dieren zoals amoerluipaarden, giraffen, leeuwen, tijgers, Aziatische olifanten, bizons en zebra’s kan je er zien in hun natuurlijke biotoop. Met een beetje geluk ben je net bij hun verblijf als het trainings- of etenstijd is, altijd bijzonder om te zien. Ben je eerder benieuwd hoe de aapjes in Bellewaerde wonen? Neem dan alvast een kijkje bij de kapucijnapen, ringstaartmaki’s, witkopmaki’s of witoorpenseelaapjes. Wedden dat één van hen een gekke bek naar je trekt?

Daarnaast vind je in Bellewaerde heel wat unieke vogels. Verschillende papegaaisoorten, flamingo’s, ooievaars, … zelfs roofvogels zoals de woestijnbuizerd, geelsnavelwouw of kapgier. Met je Bellewaerde tickets heb je sowieso toegang tot de roofvogeldemonstratie, een must-see! Maar ook de wallabi’s, alpaca’s, geiten en schaapjes zijn zeker een bezoekje waard. Wil je tussen alle dierenbezoekjes door lekker lunchen of even pauzeren? Dat kan. In één van de vele restaurants en snackbars geniet je van verse maaltijden, heerlijke frietjes of een verfrissend ijsje!

Tickets voor Bellewaerde kopen

Wil je het wondere dierenrijk in Bellewaerde met je eigen ogen ontdekken? Doe mee met één van onze veilingen voor Bellewaerde tickets. Zo scoor je snel en eenvoudig tickets voor Bellewaerde aan een voordelig tarief. Fun gegarandeerd!