1 van 12

Tickets voor themapark Mer de Sable in Frankrijk (2 p.)

Route Nationale 330, 60950 Ermenonville

Het pretpark van La Mer de Sable vlakbij Parijs nodigt je uit tot avontuur door middel van 30 attracties, leuke activiteiten en 3 grote ruitershows in een prachtige natuurlijke omgeving. Plezier gegarandeerd voor het hele gezin!

  • Tickets voor La Mer de Sable in Ermenonville, l'Oise, Hauts-de-France
  • Geldig voor zowel volwassenen als kinderen
  • Voor 2 personen
  • Op slechts 2 uur rijden van Kortrijk
Geldig t/m 29 september 2019.

Je kan de openingsuren terugvinden op hun website.
*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en krijg 3 Schneider pennen cadeau t.w.v. € 7,74. Lees meer

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar het themapark. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Gratis parking
• Na betaling kun je jouw e-tickets direct downloaden. Print beide tickets, je moet ze bij de ingang tonen.

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

11 Barbara Alonso 15:41:05