Walibi tickets voor 2 personen

4.5/5

(12 Reviews)

Dagje weg met gezin, familie of vrienden? Ga voor snelheid, adrenaline, relaxte ritjes én waterpret. Ontdek 40 spectaculaire attracties en gooi je handen in de lucht bij 8 verschillende achtbanen. Bied mee voor 2 Walibi tickets, bezoek Walibi met korting en verheug je op een dag HARDGAAN!

  • 2 Walibi tickets
  • Locatie: Biddinghuizen, Flevoland

Kinderen van 0 t/m 2 jaar oud hebben gratis toegang.

Plus- en minpunten
  • Maak veel plezier met de hele familie 👯‍♀️
  • Ontdek 40 attracties voor jong en oud 🥳
  • Durf in alle 8 de achtbanen te stappen 🎢
  • Centraal gelegen pretpark in Nederland 🌿
  • Parkeren van je auto is niet inbegrepen 🚗

  • Geldigheid: t/m 29 september 2024 (m.u.v. 22 juli t/m 18 augustus 2024).
  • Beschikbaarheid: bekijk de kalender hieronder om te zien op welke dag jij het pretpark kunt bezoeken met je Walibi tickets van VakantieVeilingen. Check dus niet de reguliere Walibi openingstijden, want de beschikbare dagen kunnen per veiling wisselen.
  • Reserveren: na het winnen en betalen van een veiling kun je een datum reserveren. Reserveer snel, voordat de datum dat jij Walibi Holland wilt bezoeken is volgeboekt.
  • Op = op: per datum is een beperkt aantal tickets beschikbaar, voor de tickets geldt op = op. Je bent zelf verantwoordelijk voor het tijdig reserveren van een datum.

Walibi Holland

Veilingkosten

6,50

Optionele kosten

Parkeerkosten per auto per dag

12,00

  • Reserveren: klik op 'E-tickets verzilveren' bij deze gewonnen veiling in je account en kies je datum.
  • Toegang: neem je Walibi tickets digitaal of geprint mee. Je Walibi tickets zijn eenmalig geldig voor 1 persoon op de gekozen datum. Wanneer deze niet worden gebruikt op de gekozen datum verloopt de geldigheid.
  • Parkeren: mogelijk tegen betaling van € 12,- per auto per dag.
  • Kindertickets: kinderen van 0 t/m 2 jaar oud hebben gratis toegang. Tickets voor kinderen van 3 t/m 5 jaar oud kosten € 21,75 en tickets voor kinderen van 6 t/m 11 jaar oud kosten € 33,50. Deze kun je online bestellen op de website van Walibi Holland.
  • Rolstoelgebruikers: Walibi Holland is m.u.v. een aantal attracties toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Huisdieren: m.u.v. blindengeleide- en hulphonden zijn huisdieren niet toegestaan.
  • Annuleren/wijzigen: na reserveren is annuleren of het wijzigen van een datum niet meer mogelijk. Het is niet mogelijk een ticket via Walibi Holland in te wisselen voor geld, een product, een ander ticket of anderszins.
  • Adviesprijs: de adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Overige voorwaarden: je Walibi tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties en/of kortingen. Je Walibi tickets kunnen niet worden doorverkocht of anderszins voor commerciële doeleinden worden gebruikt. Walibi Holland is niet aansprakelijk voor verlies, beschadiging of diefstal van een ticket.
  • Onvoorziene omstandigheden: als Walibi Holland i.v.m. onvoorziene omstandigheden moet sluiten ontvang je van Walibi Holland of VakantieVeilingen informatie over eventueel te ondernemen stappen.
  • Akkoord: met het deelnemen aan de Walibi Holland veiling en winnen van Walibi tickets ga je akkoord met de actievoorwaarden en het parkreglement (walibi.nl/parkreglement).
Meer producten bekijken?

Bekijk tips en onze voorwaarden

Onze veilingsvoorwaarden

mr. S.V. Viveen

mr. S.V. Viveen