Walibi Holland tickets voor 2 personen

4.8/5

(34 Reviews)

Dagje weg met gezin, familie of vrienden? Ga voor snelheid, adrenaline, relaxte ritjes én waterpret. Ontdek 40 spectaculaire attracties en gooi je handen in de lucht bij 8 achtbanen. Bied mee voor 2 Walibi Holland tickets, bezoek Walibi Holland met korting en verheug je op een dag HARDGAAN!

  • 2 Walibi Holland tickets
  • Locatie: Biddinghuizen, Flevoland

Kinderen van 0 t/m 2 jaar oud hebben gratis toegang.

Plus- en minpunten
  • Ontdek 40 attracties voor jong en oud 🥳
  • Durf in alle 8 de achtbanen te stappen 🎢
  • Centraal gelegen pretpark in Nederland 🌿
  • Parkeren van je auto is niet inbegrepen 🚗

Veilingkosten

6,50

Optionele kosten

Parkeerkosten per auto per dag

12,00

  • Geldigheid: t/m 29 september 2024 (m.u.v. 22 juli t/m 18 augustus 2024).
  • Beschikbaarheid: bekijk de kalender hieronder om te zien op welke dag jij het pretpark kunt bezoeken met je Walibi Holland tickets van VakantieVeilingen. Check dus niet de reguliere Walibi Holland openingstijden, want de beschikbare dagen kunnen per veiling wisselen.
  • Reserveren: na het winnen en betalen van een veiling kun je een datum reserveren. Reserveer snel, voordat de datum dat jij Walibi Holland wilt bezoeken is volgeboekt.
  • Op = op: per datum is een beperkt aantal tickets beschikbaar, voor de tickets geldt op = op. Je bent zelf verantwoordelijk voor het tijdig reserveren van een datum.
  • Reserveren: klik op 'E-tickets verzilveren' bij deze gewonnen veiling in je account en kies je datum.
  • Toegang: neem je Walibi Holland tickets digitaal of geprint mee. Je Walibi Holland tickets zijn eenmalig geldig voor 1 persoon op de gekozen datum. Wanneer deze niet worden gebruikt op de gekozen datum verloopt de geldigheid.
  • Parkeren: mogelijk tegen betaling van € 12,- per auto per dag.
  • Kindertickets: kinderen van 0 t/m 2 jaar oud hebben gratis toegang. Tickets voor kinderen van 3 t/m 5 jaar oud kosten € 21,75 en tickets voor kinderen van 6 t/m 11 jaar oud kosten € 33,50. Deze kun je online bestellen op de website van Walibi Holland.
  • Rolstoelgebruikers: Walibi Holland is m.u.v. een aantal attracties toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Huisdieren: m.u.v. blindengeleide- en hulphonden zijn huisdieren niet toegestaan.
  • Annuleren/wijzigen: na reserveren is annuleren of het wijzigen van een datum niet meer mogelijk. Het is niet mogelijk een ticket via Walibi Holland in te wisselen voor geld, een product, een ander ticket of anderszins.
  • Adviesprijs: de adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Overige voorwaarden: je Walibi Holland tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties en/of kortingen. Je Walibi tickets kunnen niet worden doorverkocht of anderszins voor commerciële doeleinden worden gebruikt. Walibi Holland is niet aansprakelijk voor verlies, beschadiging of diefstal van een ticket.
  • Onvoorziene omstandigheden: als Walibi Holland i.v.m. onvoorziene omstandigheden moet sluiten ontvang je van Walibi Holland of VakantieVeilingen informatie over eventueel te ondernemen stappen.
  • Akkoord: met het deelnemen aan de Walibi Holland veiling en winnen van Walibi Holland tickets ga je akkoord met de actievoorwaarden en het parkreglement (walibi.nl/parkreglement).

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Walibi Holland
Meer producten bekijken?

Bekijk tips en onze voorwaarden

Onze veilingsvoorwaarden

mr. S.V. Viveen

mr. S.V. Viveen