Tickets voor Bobbejaanland in Lichtaart (2 p.)

Olensteenweg 45, 2460 Kasterlee

In 2021 maak je dubbel zoveel pret in Bobbejaanland! Dit familiepark in de Belgische Kempen is de perfecte én veilige daguitstap voor jong en oud. Meer dan 35 attracties in originele themazones wachten op jou!

  • 2 tickets voor Bobbejaanland in Lichtaart
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)

Geldig t/m 7 november 2021.

Kijk op www.bobbejaanland.be voor de actuele openingsdagen en -tijden.

Attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn. Voor alle actuele informatie over gebruiksbeperkingen, openingstijden en additionele kosten kijk je op de website van Bobbejaanland.

Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen.

Meer info

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Toon externe content en accepteer cookies

Bobbejaanland, ‘t plezantste landIn 2021 maak je dubbel zoveel pret in Bobbejaanland! Dit gezellige familiepark in de Belgische Kempen, een prachtige groene omgeving, is de perfecte én veilige daguitstap voor jong en oud. Meer dan 35 attracties in originele themazones wachten op je om er een onvergetelijk moment van te maken met vrienden of familie. Exact wat je nodig hebt!

Bezoek samen Land of Legends en begin je dag met triple launch coaster Fury. Aan een snelheid van 106,6 km/u ben je meteen goed wakker. Typhoon duikt als was het in vrije val recht naar beneden in een hoek van meer dan 90° en neemt je daarna meteen mee in een looping. En dan is er nog Sledge Hammer: adrenaline giert door je lijf terwijl een gigantische pendel je heen en weer slingert tot je ondersteboven hangt! Angst? Dat staat best niet in jouw woordenboek!

Tijd voor een nieuw verhaal? In Adventure Valley heeft King Kong je meteen te pakken en probeert hij je hoog in de lucht uit je zitje te schudden. Vaar in de Banana Battle tussen hoge watervallen en probeer met je waterkanon de andere bezoekers nat te krijgen. Zoek zelf dus ook maar al dekking…! Van daar gaat het naar Naga Bay, een coaster met draaiende wagentjes – elke rit voelt weer anders. Wist je trouwens dat er maar liefst 7 rollercoasters zijn in Bobbejaanland? Het plezantste land voor wie op zoek is naar een echte kick! Revolution is nog zo’n pareltje: een indoor rollercoaster met heus lichtspektakel. Een bezoek aan deze topfavoriet, en je honger naar avontuur is vast gestild.

En over honger gesproken: wist je dat je in het park ook gezellig iets kan eten? De verschillende eet- en drankgelegenheden op de sfeervolle pleintjes hebben voor elk wat wils. Meer verfrissing nodig? Heel wat waterattracties zorgen voor een welgekomen “splash” wanneer je daar zin in hebt!

Voor de allerkleinsten zijn er ook verschillende speeltuinen. Eentje daarvan is indoor, zodat zelfs een typisch Belgische regenvlaag de pret niet kan bederven. En misschien lopen jullie cowboy Bobbie en z’n vrienden wel tegen het lijf in Cowboytown?!

Check www.bobbejaanland.be en plan je bezoek.

€ 5,50
Bij te boeken

Maak je arrangement compleet met deze bij te boeken extra’s (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw ervaring nóg leuker!

Bijboeken bij BobbejaanlandOnderstaande boek en betaal je bij de kassa van Bobbejaanland
• Parkeerkaart: € 8,- per auto

Locatie

• Kinderen onder 1 meter hebben gratis toegang tot het park
• Reserveren verplicht. Voor de laatste updates omtrent de Covid-19 maatregelen raadpleeg: www.bobbejaanland.be
• De tickets zijn niet geldig op uitverkochte en niet-reguliere parkdagen (terug te vinden op de website van Bobbejaanland) of in combinatie met voorverkooptickets of schoolreizen en groepsuitstappen.
• De tickets zijn niet terugbetaalbaar, noch cumuleerbaar met andere acties/promoties.
• De tickets mogen niet verkocht noch uitgedeeld worden.
• Met het betreden van het park ga je akkoord met het parkreglement

€ 2 Severine Englebert 21:26:28
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.
  • Beoordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot

  • Hoe werkt een veiling?