Valentijn

Op valentijn vieren we het jaarlijkse feest van de geliefden. Ben jij nog op zoek naar een romantisch cadeau voor jouw geliefde? Dan ben je hier op de juiste plaats. Hieronder lees je alle tips voor een romantisch valentijnscadeau.

Valentijn datum en naam

Valentijn wordt in België gevierd op 14 februari. De oorsprong van Valentijn ontstond al in de 14e eeuw. De naam Valentijnsdag is afkomstig van de christelijke priester Sint Valentijn uit Rome, die leefde in de 3e eeuw na Christus.

Cadeaus voor hem en haar

Als je jouw Valentijn echt wilt verrassen, geef dan een vakantie cadeau! Ga samen op citytrip of doe een reis naar de (verre) zon Hiemee maak je zeker indruk. Liever dicht bij huis? Bij VakantieVeilingen vind je ook tal van hotelovernachtingen of uitstapjes in eigen land of Nederland. Zowel romantisch als onvergetelijk.

Wil je jouw geliefde in de watten laten leggen? Bied dan mee op een beautybehandeling of een dagje wellness. Een romantische en aangename ervaring wordt het sowieso!

Een andere romantische manier om je liefde te verklaren op Valentijn is het schenken van een juweel. Bij VakantieVeilingen heb je een grote keuze aan armbanden, oorbellen en kettingen.

Ook een foto is een waardevolle herinnering die het altijd goed doet als cadeau. Onze fotoproducten zorgen dat deze herinnering iets tastbaars wordt. Van een foto op een canvas tot een gepersonaliseerde tas. Alles is mogelijk!

Een klusser in huis? Tussen onze klusveilingen vind je gegarandeerd iets wat de oogjes van elke (hobby)klusser doen fonkelen.

Tot slot een tip voor de wijnliefhebbers: schenk je Valentijn een wijnproeverij. Niets is beter dan het proeven van heerlijke wijnen op Valentijnsdag. Een middag heerlijk wijnen drinken met tekst en uitleg van een Sommelier.

Valentijn cadeaus VakantieVeilingen

Culinaire valentijnstips

Maak je dit jaar zelf een uitgebreid valentijnsmenu klaar? Bij VakantieVeilingen vind je alles wat je hiervoor nodig hebt! Van mooie servies - en bordensets, tot lekkere flessen wijn, vleespakketten en chocolade. En dit allemaal thuisbezorgd!

Geen tijd om zelf te koken? Met onze restaurantbon schuiven jullie de voetjes onder tafel en geniet je van een op en top romantische avond met driegangenmenu. Je bied al mee vanaf €1,-! (Maar dat hoeft je Valentijn niet te weten ;-) )
Valentijn VakantieVeilingen wijn tips cadeaus