4-delig boekenpakket Tweede Wereldoorlog

Een foto zegt meer dan 1.000 woorden. Deze boeken laten beelden spreken, want om de verschrikkingen van de Tweede Wereldoorlog uit te drukken schieten woorden tekort. De dvd's brengen de oorlog nog verder in beeld. Zeer indrukwekkend!

  • Boekenpakket:
    Operatie Market Garden
    WO II in Europa
    De Wannsee Conferentie
    - Leibstandarte Ardennen 1944
  • Inclusief 3 dvd's

Productspecificaties

  • Grote collectie foto's
  • Beeldmateriaal uit internationale archieven
  • Totale speelduur dvd's: 290 minuten

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 6 werkdagen bezorgd.

Meer over het boekenpakket

Operatie Market Garden met 2 dvd’sOperatie Market Garden was een geallieerd offensief gericht tegen nazi-Duitsland in september 1944, tegen het einde van de Tweede Wereldoorlog. De operatie, gekenmerkt door een ruime inzet van luchtlandingstroepen om strategische bruggen op Nederlands grondgebied te veroveren, was uiteindelijk een mislukking doordat de cruciale brug bij Arnhem niet kon worden behoudenDit boek van Forty en Timmermans geeft een evenwichtig, actueel beeld van de operatie, volledig gebaseerd op recent onderzoek. Met meer dan 500 illustraties - waaronder veel kaarten, luchtfoto's en foto's die toen en nu vergelijken - is het een leesbaar verslag geworden van elk detail van de operatie.

Inclusief 2 dvd’s met een indringend beeldverslag samengesteld door Beeld en Geluid over het strategisch gelegen Arnhem van voor, tijdens en net na de Tweede Wereldoorlog. Je ziet de gevolgen van de desastreus verlopen operatie Market Garden. De Britse veldmaarschalk Montgomery wil een doorbraak forceren door de Rijnburg in Arnhem te veroveren. Een zeer gewaagd plan waarbij van alles zal misgaan. Direct betrokkenen vertellen precies wat er is gebeurd. Speelduur: 200 minuten

WO II in Europa van David BoyleMirco de Cet verzamelde voor dit unieke werk honderden zwart-wit foto's. De Britse auteur David Boyle heeft de indrukwekkende en soms gruwelijke foto's voorzien van kort commentaar. Een compleet overzicht van alle belangrijke gebeurtenissen die plaatsvonden in Europa in de periode 1939-1945, vastgelegd op camera door ooggetuigen. Een wereldoorlog waarvan nu 75 jaar later, door de inzet van massavernietigingswapens en de betrokkenheid van de burgerbevolking, de gevolgen nog merkbaar zijn. Deze speciale editie is voorzien van een kort register en een overzicht van de instanties die hebben bijgedragen aan de fotocollectie van de auteurs.

David Boyle (1958) is een gerenommeerde Britse schrijver en journalist. Hij heeft diverse boeken en publicaties op zijn naam staan over de geschiedenis, sociale verandering, de politiek en de toekomst.

Inclusief een aangrijpende Discovery documentaire: Surviving D-Day | Speelduur: 90 minuten

De Wannsee Conferentie van Peter LongerichPeter Longerich is een vooraanstaand onderzoeker naar de geschiedenis van het nazisme. In dit boek laat hij zien hoe een abstracte intentie om de Joden te vernietigen zich ontwikkelde tot een nauwkeurig en systematisch programma. De Wannseeconferentie is van groot belang geweest binnen de context van de Holocaust.

Leibstandarte Ardennen 1944 van Steven Smith1e SS-Panzerdivisie, Leibstandarte Adolf Hitler, leidde de hoofdaanval aan de noordelijke flank van het Duitse Ardennenoffensief. Het speerpunt van de divisie werd geleid door Joachim Peiper. Onder zijn Kampfgruppe viel ook de 501e Schwere SS-Panzer-Abteilung, die was uitgerust met Königstiger-tanks. De aanval werd ingezet op 16 december, een koude en sneeuwachtige dag. Al vanaf het begin liep de divisie achter op schema en door tegenslagen raakte de Kampfgruppe al snel verspreid over een 25 kilometer groot gebied. Ze verloren voertuig na voertuig door technische defecten en een gebrek aan brandstof, waardoor de Kampfgruppe werd gedwongen om bij La Gleize halt te houden. Zonder benzine en zonder hoop kon Peiper niets anders doen dan de voertuigen achterlaten en met zijn mannen de terugtocht inzetten. Ze lieten 135 pantservoertuigen achter, waaronder de Königstiger, die vandaag de dag nog steeds voor het museum in La Gleize staat. Verspreid langs hun route lieten ze bovendien de vermoorde lichamen van Amerikaanse militairen - in Malmedy, Ligneuville en Wereth - en burgers achter. Dit boek verkent het aandeel van Kampfgruppe Peiper in het Ardennenoffensief aan de hand van foto's van toen en nu. Het bevat unieke, speciaal voor dit boek gemaakte foto's en een overvloed aan details.

€ 5,50
Verzendkosten
€ 6,95
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België. De verzendkosten kunnen per land verschillen.
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
€ 2 Danillo de Jong 19:08:51
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 6,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot

  • Hoe werkt een veiling?