De leukste tips & bezienswaardigheden voor Malta
Vertrek je binnenkort naar Malta? Maak dan het meeste van je reis met deze tips.
Cultuur in Valletta

Ben jij een echte sightseeing-fan maar wil je geen eindeloze kilometers in de hitte afleggen? Dan is de stad Valletta op jouw lijf geschreven! De hoofdstad van Malta heeft maar liefst 320 historische monumenten om te bezoeken en dat allemaal binnen wandelafstand. Je kan hier dus uren rondkeuvelen en genieten van prachtige kerken, pleintjes en lokale restaurants.
Paradijs in Malta

Prachtig helderblauw water, roze koralen en indrukwekkende rotswanden, Blue Grotto heeft het allemaal. Dit is de plaats bij uitstek als je even wil ontsnappen aan het bruisende stadsleven of gewoon lekker wil wegdromen in de natuur. Je kan hier rondzwemmen, snorkelen of wat ronddobberen met een bootje. Dit idyllisch paradijs verdient zeker een plaats op jouw to-do lijst!
De ideale duikplaats

Wist je dat Malta in de top 3 van mooiste duikbestemmingen ter wereld staat? Door de rustige zee kan je namelijk tot wel 30 meter diep kijken in het helderblauw water. Tijdens het diepzeeduiken spot je riffen, grotten en scheepswrakken reeds van ver. En last but not least, je hoeft geen rekening te houden met de periode want de duikomstandigheden zijn het hele jaar door ideaal!
Heerlijk eten

Als je van een gevarieerde keuken houdt, is Malta voor jou de place to be! De gezellige restaurants vormen namelijk een interessante mix van Mediterraanse invloeden en Noord-Afrikaanse specialiteiten. Probeer zeker eens de Lampuki pie (vistaart) of de Maltese versie van ratatouille (Kapunata) uit. Zoetebekken komen ook aan hun trekken dankzij Malta’s uitgebreide aanbod aan Pastizzi’s.
Panoramisch zicht

Bezoek zeker ook het charmante Vittoriosa ten zuiden van de Grand Harbour. Dit piepkleine stadje is slechts 800m lang en 400m breed maar je hebt hier de mooiste panorama’s van de omliggende steden. Neem zeker ook de tijd om naar de Grand Harbour zelf te gaan. Hier kan je heerlijk verdwalen in de vele steegjes versierd met bloemen en lampjes.
Wil je zelf ook dit prachtige eiland ontdekken? Bied nu mee vanaf €1 op je tickets & hotel!