ZOO Antwerpen: tickets met korting

De ZOO van Antwerpen is een begrip tot in de verste uithoeken van het land. De vele statige gebouwen die ZOO Antwerpen rijk is, herbergen tal van exotische zoogdieren, vissen en reptielen. De eerste dieren kwamen er in de 19e eeuw, vandaag telt de ZOO Antwerpen meer dan 100 verschillende soorten dieren van over de hele wereld.

Ontdek meer dierentuinen

Soorten dieren in ZOO Antwerpen

In ZOO Antwerpen is er een aanzienlijk groot deel van ons dierenrijk vertegenwoordigd. Hierdoor weet het park jong en oud te bekoren. Ga je op zoek naar de giraffen, de olifanten of toch liever eerst de gorilla’s? Een bezoekje aan de wondere onderwaterwereld in het aquarium of het vlinderverblijf met al z’n kleurenpracht mag zeker niet ontbreken in je planning. Bij ZOO Antwerpen vind je ook heel wat reptielen, amfibieën en vogelsoorten.

ZOO Antwerpen heeft een dagelijks wisselend programma waarbij je als bezoeker de dieren op een andere manier leert kennen. Wat dacht je van een zonsopgang boven het rifaquarium, een verzorgersbabbel in de Buffelsavanne of de zeeleeuwenpresentatie? Bekijk zeker het dagprogramma voordat je naar ZOO Antwerpen afzakt, zodat je niets mist van de interessante momenten!

Dieren ZOO Antwerpen VakantieVeilingen

Praktische informatie over ZOO Antwerpen

Dankzij de centrale ligging aan het Centraal Station in Antwerpen is ZOO Antwerpen makkelijk bereikbaar met de trein. Kom je toch met de auto? Parkeren kan in Parking Station ZOO en Parking Roosevelt. Doorheen ZOO Antwerpen vind je verschillende restaurants en in de shops ontdek je lieve pluchen dieren, creatief speelgoed en leerrijke boeken. Je bezoek reserveren? Bied snel mee op één van onze veilingen om je tickets met korting aan te kopen!

apen ZOO Antwerpen VakantieVeilingen

ZOO Antwerpen bij VakantieVeilingen

Wil je met korting naar ZOO Antwerpen? Dan ben je bij VakantieVeilingen aan het juiste adres. Wij veilen namelijk goedkope tickets voor ZOO Antwerpen en heel veel andere uitstapjes.

      Meer dierentuinen en pretparken

      Der Grüne Zoo voor 2 personen (DE)

      € 17

      04:11:14
      Ontdek meer dierentuinen