Efteling-tickets voor weekdagen in het najaar (2 p.)

Europalaan 1, 5171 KW Kaatsheuvel

In de Efteling maak je samen de mooiste herinneringen. Luister naar de Sprookjesboom, zweef tussen de trollen en elfjes in de Droomvlucht of vlieg over de kop in de Python. Je tickets zijn geldig op een doordeweekse dag van 6 september t/m 23 december 2021, m.u.v. 18 oktober t/m 5 november 2021.

  • Tickets voor de Efteling
  • Locatie: Kaatsheuvel, Noord-Brabant
  • Voor 2 personen

Extra informatie COVID-19De Efteling heeft diverse maatregelen getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt. Bekijk de website voor alle maatregelen.

Alleen geldig op weekdagen van 6 september t/m 23 december 2021, m.u.v. 18 oktober t/m 5 november 2021. Vooraf een datum kiezen is verplicht. Zie in onderstaande tab 'Beschikbaarheid' welke dagen nog beschikbaar zijn in de kalender.

Let op: je tickets zijn alleen geldig in combinatie met een gereserveerd tijdslot. Dit tijdslot reserveer je op basis van beschikbaarheid via de Efteling. Je kunt een tijdslot reserveren voor de data t/m 14 november 2021. Op een later moment kun je een tijdslot reserveren voor de data van 15 november t/m 23 december 2021.

Meer over de Efteling

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Toon externe content en accepteer cookies

En toen… was ik in een Wereld vol WonderenIn de Efteling maak je samen de mooiste herinneringen. Luister naar de prachtige verhalen van de pratende Sprookjesboom of naar de bijzondere muziek van de paddenstoelen in het Sprookjesbos. Zweef tussen trollen en elfjes in Droomvlucht of ga op wereldreis met Jokie in Carnaval Festival. Vlieg over de kop in de Python of stort de diepte in met Baron 1898. Of beleef een doldwaze rit in de nieuwste familie-achtbaan Max & Moritz. Er is iedere dag genoeg te beleven. Welkom in de Efteling, Wereld vol Wonderen!

€ 5,50
Beschikbaarheid

Locatie

  • In de Efteling wordt ervoor gezorgd dat er voldoende afstand kan worden gehouden en dat er mogelijkheden zijn voor desinfectie. Bekijk de website van de Efteling voor alle coronamaatregelen
  • Je tickets zijn alleen geldig in combinatie met een gereserveerd tijdslot. Dit tijdslot reserveer je op basis van beschikbaarheid
  • Je kunt een tijdslot reserveren voor de data t/m 14 november 2021. Op een later moment kun je een tijdslot reserveren voor de data van 15 november t/m 23 december 2021
  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het park op vertoon van een leeftijdsbewijs. Let op: kinderen hebben ook een gereserveerd tijdslot nodig
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
  • In verband met het seizoen kunnen bepaalde attracties niet of beperkt geopend zijn
  • Met het winnen van de veiling ga je ook akkoord met de algemene voorwaarden van de Efteling
  • Niet geldig in combinatie met andere acties
  • De geldigheid van je tickets vervalt op het moment dat je de Efteling verlaat
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen. Hiervoor betaal je € 12,50 per auto per dag
  • Tickets zijn niet in te wisselen voor contant geld
  • Tickets mogen niet worden doorverkocht
  • Een bestelling kun je niet wijzigen of annuleren
€ 46 Jasper Vrielink 21:24:48
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.
  • Beoordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot

  • Hoe werkt een veiling?