1 van 9

Dit weekend: hitmusical CATS in Paleis12 (2p.)

Avenue de Miramar 12, 1020 Bruxelles

23 of 24 maart 2019 - De hitmusical CATS komt voor een week naar België. Speciaal voor CATS wordt een gedeelte van Paleis12 in Brussel omgetoverd tot een prachtig musicaltheater. Dit mag je als musicalfan niet missen!

  • Tickets voor de musical CATS
  • Locatie: Paleis12, Brussel
  • Datum (te kiezen na het winnen van de veiling):
    • 23 maart 2019 om 15.00 of 20.00 uur
    • 24 maart 2019 om 16.30 uur
  • Zitplaatsen rang 2
  • Voor 2 personen

Je ticket is geldig op zaterdag 23 maart 2019 voor de voorstelling van 15.00 of 20.00 uur of op zondag 24 maart 2019 voor de voorstelling van 16.30 uur.

De keuze wordt je na het winnen van de veiling automatisch aangeboden.

Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal de veiling zo snel mogelijk. Daarna kun je jouw e-tickets met unieke barcode(s) downloaden. Print alle e-tickets af en neem ze op de dag van de voorstelling mee naar Paleis12. Ter plekke kun je deze inruilen tegen je daadwerkelijke tickets.

Deze veiling is uitsluitend te betalen met Bancontact of kredietkaart.

• De musical is Engelstalig en wordt in het Nederlands ondertiteld
• Bij het winnen van meerdere veilingen of bijkopen van extra tickets, kun je helaas niet naast elkaar zitten. De 2 zitplaatsen van 1 veiling zijn uiteraard wel plaatsen naast elkaar
• Je kunt je tickets niet wijzigen of annuleren

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

Waarde
€ 159,90
Log in en bied mee
20 Daphne Neetesonne 22:32:56