1 van 9

Heren uit de Kleren Ladies Night in de Versuz (2 p.)

Gouverneur Verwilghensingel 70, 3500 Hasselt

Zaterdag 30 maart - Heren uit de kleren met de enige echte CANDYMEN is dé ultieme girls night out. Schreeuwen, lachen en dansen totdat je niet meer kunt. Dit is een avond vol fantasieën, verleiding en een overvloed aan eye-candy.

  • Tickets voor Ladies Night 'Heren uit de Kleren'
  • Locatie: Club Versuz, Hasselt
  • Staanplaatsen en zitplaatsen
  • Duur: 4 uur
  • Voor 2 personen

Geldig op zaterdag 30 maart 2019.

Deuren open: 19.00 uur
Aanvang: 20.30 uur.
Einde: 23.00 uur.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 6 tot 10 dagen, daarna kun je jouw e-ticket downloaden. Je ontvangt 1 ticket, die toegang geeft aan 2 personen. Het e-ticket is je toegangsbewijs. Neem deze mee naar het evenement.

• Minimumleeftijd: 18 jaar

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

Waarde
€ 47
Log in en bied mee
0 Nog geen biedingen