Nu geopend

Tickets voor SEA LIFE in Blankenberge (2 p.)

Koning Albert-I-laan 116, 8370 Blankenberge

Ga met het hele gezin op ontdekkingstocht in SEA LIFE. Ontdek de kleurrijke onderwaterwereld vol schitterende schubben, gigantische tentakels en vlijmscherpe tanden. Na jouw zoektocht krijg je een uniek aandenken.

  • 2 tickets voor SEA LIFE in Blankenberge
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (vanaf 3 jaar)
Plus- en minpunten
  • Nieuw interactief aquarium
  • Reservatie verplicht

Geldig t/m 3 maanden na het winnen van de veiling.

Voor actuele openingstijden zie website SEA LIFE.

Let op!Reserveren is verplicht.

Meer info

In SEA LIFE Blankenberge maak je een ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld. Meer dan 50 aquaria laten het wonderlijke onderwaterleven zien. Van de Amazonerivier tot aan de Noordzee en vele andere rivieren, zeeën en oceanen. Eind 2019 werd er ook een interactief aquarium toegevoegd. Ontdek spectaculaire haaien in de haaientunnel en beruchte piranha’s. Maar kom ook kijken bij het nationaal kweekprogramma voor zeepaardjes.

Zeehonden, pinguïns en ottersSEA LIFE Blankenberge heeft ook een zeehondenopvangcentrum waar aangespoelde zeehondenpups worden opgevangen en verzorgd. In de afgelopen 20 jaar heeft het reddingsteam inmiddels zo'n 500 zeehondenpups opgevangen, verzorgd en terug naar zee gebracht. In het 2.750 m2 grote buitengedeelte maak je bovendien kennis met knotsgekke Humboldt pinguïns, speelse otters en imposante zeeleeuwen.

Rocky's klimavontuurAvontuurlijk ingesteld? Sla dan Rocky's klimavontuur zeker niet over. Bereik de overkant via verschillende hindernissen. Zo wandel je over bewegende balken en loop je als een koorddanser over een touw. Glij naar beneden via de splinternieuwe glijbaan of kies voor het klimnet. Voor de allerkleinsten is er natuurlijk ook de mogelijkheid om langs de hindernis te lopen. Ben je een echte avonturier of kies je liever voor een iets veiliger parcours? Rocky’s klimavontuur biedt voor elk wat wils.

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Toon externe content en accepteer cookies

€ 5,50
Locatie

€ 5 Sofie V 09:58:12
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Meer inspiratie