1 van 5

Verdubbelaar: tickets voor Plopsa Coo in Stavelot (2 p.)

Coo 4, 4970 Stavelot

Plopsa Coo biedt jong en oud een verrukkelijke combinatie van natuur en avontuur. In dit prachtige park in de uitgestrekte Amblève-vallei in de Ardennen geniet je van een 20-tal attracties voor de hele familie.

  • 2 tickets voor Plopsa Coo in Stavelot (+ 2 gratis)
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)

*Verdubbelaar*1x winnen = 2x prijs.
Lees meer over de Verdubbelaar.

Geldig van 6 april 2019 t/m 3 november 2019.

Let op: op zondag 20 en 27 oktober 2019 is het park uitverkocht en zijn de tickets niet geldig.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Plopsa Coo.

Aanbieder

• Shows en data zijn allen onder voorbehoud
• Kinderen tot 85 cm hebben gratis toegang
• Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kunnen gekocht worden aan de kassa's of via de website van Plopsa Coo
• Extra kosten voor schminken
• Als gast van Plopsa Coo ga je automatisch akkoord met het parkreglement
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als toegangsbewijs aan de ingang

Extra verplichte kosten
€ 5,00
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen