Tweedekansveilingen

Hier vind je goedwerkende producten met een schoonheidsfoutje. Bijvoorbeeld een lichte beschadiging, gebruikssporen of missende accessoires. Geef jij ze een tweede kans?

Mis nooit meer een veiling

Met onze nieuwsbrief ben je altijd op de hoogte. Meld je aan en ontvang de nieuwste veilingen en acties in je inbox.