Nieuwe veilingen

Set van 4 tropische kamerplanten (25 - 50 cm)

Ga voor meer groen in huis! Deze set van 4 tropische kamerplanten toveren je kamer om tot een kleine groene jungle. Ze zijn makkelijk te onderhouden en hebben maar eens in zoveel tijd water nodig. Welke kamer fleur jij op met deze planten?

  • Set met 4 tropische kamerplanten van OH2:
    Musa oriental dwarf (bananenplant)
    Chamadorea Elegans (dwergpalm)
    Coffea Arabica (koffieplant)
    - Dracaena Compacta (draakplant)
  • Hoogte bij levering: 25 - 50 cm
  • Potmaat: 12 cm
  • Binnenplanten

Productspecificaties

  • Groene planten
  • Makkelijk te verzorgen
  • Groeien langzaam
  • ... Meer over de tropische kamerplanten

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Meer over de tropische kamerplanten

Musa oriental dwarfHaal de tropen in huis met je eigen bananenplant! Deze kamerplant wordt ook wel de Musa orantial dwarf genoemd en komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren.

Chamadorea ElegansDe Chamaedorea Elegans staat ook wel bekend als de Mexicaanse dwergpalm. De kamerplant komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. Het is een plant die klein blijft. Hieraan dankt hij ook zijn naam 'dwergpalm'. Hij krijgt een max. hoogte van 50 cm en is hierdoor de ideale kamerpalm. Al jaren is hij een populaire plant omdat hij makkelijk te onderhouden is.

Dracaena CompactaDe Dracaena is een heel makkelijke huisgenoot, doordat hij best wel even zonder water kan. Met roots in Afrika, Midden-Amerika en Zuid-Azië kan deze stoere kamerplant wel tegen een stootje. De drakenbloedboom telt maar liefst 120 soorten en dankt zijn naam aan de bloedrode hars die sommige Dracaena produceren.
Ben jij op zoek naar een tropisch tintje in jouw interieur? Dan mag de drakenboom absoluut niet ontbreken. De Dracaena deremensis Compacta staat trots op zijn stam en heeft relatief korte, donkergroene bladeren: een stoere toevoeging voor jouw ‘urban jungle’.

Coffea ArabicaDe Coffea Arabica staat ook wel bekend als de koffieplant en komt oorspronkelijk uit Ethiopië. In Nederland is hij nog redelijk onbekend. Hij kan in de vensterbank of op een andere mooie lichte plek in het zicht geplaatst worden, want hij mag zeker gezien worden. Als je de plant af en toe besproeit met een plantenspuit, zal hij als dank een prachtig glimmend blad krijgen. Op deze manier blijft hij stofvrij en kan hij beter licht opnemen voor een goede groei. In de lente krijgt de koffieplant prachtige witte, zoetgeurende bloemen. Vervolgens komen de bessen, die van groen naar geel en rood kleuren als ze rijp zijn. De zaden drukken steeds meer tegen elkaar als ze groeien waardoor ze een karakteristieke vorm krijgen.

€ 5,50
Verzendkosten
€ 6,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
  • Bij levering zijn de kamerplanten ongeveer 25 - 50 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De planten kunnen niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de planten beschadigd wordt geleverd
  • Je hoeft beschadigde planten niet te retourneren. Er worden dan nieuwe planten opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten