2 Groenblijvende olijfbomen op stam (90 - 100 cm)

De olijfboom is een mooie groenblijvende boom waarmee je een Mediterraans sfeertje naar je tuin of balkon brengt. Deze bomen zijn winterhard, dus perfect voor het Belgische klimaat. Je krijgt 2 exemplaren.

  • 2 olijfbomen op stam
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 90 - 100 cm
  • Potmaat: 21 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties• Winterhard tot -15 graden
• Groeit uit tot +/- 160 cm
• Groenblijvende plant
• Geschikt voor volle grond of als kuipplant

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 6 tot 10 werkdagen bezorgd.

Meer info

De olijfboom (latijnse naam: Olea Europaea) is een prachtige groenblijvende boom waarmee je een Mediterraans tintje naar je tuin of balkon brengt. Deze bomen zijn winterhard, dus perfect voor het Belgische klimaat. Het is een groenblijvende boom met dikke, leerachtige bladeren die in tegengestelde paren langs de stengel groeien.

• Winterhard tot -15 graden
• Prachtige groenblijvende plant
• Hoogte bij aflevering: 90 - 100 cm

Verzorging

De olijfbomen zijn ideaal voor iedere tuin. Je kunt ze in kuipen planten en op het terras zetten, maar ze kunnen ook gewoon in de volle grond geplaatst worden. Olijfbomen houden van een zonnige standplaats en houden absoluut niet van natte voeten. Wanneer de boom in een pot wordt gehouden, zorg er dan altijd voor dat er voldoende gaten onderin de pot zitten. In het voorjaar en de zomer regelmatig water geven. Snoeien kan het beste in het vroege voorjaar of in het najaar (rond oktober). De planten worden geleverd met totaalhoogte van circa 90 - 100 cm.

€ 5,50
Verzendkosten
€ 6,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 90 - 100 cm groot en kan uiteindelijk 160 cm groot worden
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 17 Jarno Smak 09:11:04
Notaris Mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 6,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Meer inspiratie