1 van 5

Mix van 3 Japanse esdoorns (50- 60 cm)

Verander je tuin in een Oosterse oase met deze mix van Japanse esdoorns. De bladeren veranderen van groen naar vuurrood wat zorgt voor een prachtige kleurexplosie. Plaats de bomen in de vaste grond of zet ze in verschillende potten.

  • 3 Japanse esdoorns
  • Verschillende soorten
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 50 - 60 cm
  • Groeit uit tot 2 - 4 meter
  • Buitenplant

Voordat het product wordt thuisbezorgd moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen.
Hierna wordt het product binnen 10 werkdagen bezorgd.

Extra verplichte kosten

  • € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen
  • € 5,95 verzendingskosten

• Na betaling wordt het product binnen 6 tot 10 werkdagen thuisbezorgd
• Verzending mogelijk binnen België en Nederland
• De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
• De esdoorn wordt geleverd in een standaard plastic pot. Dit is dus geen sierpot
• Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten omtrent de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product.
• Indien de esdoorns beschadigd geleverd worden, dient VakantieVeilingen.be hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er sprake is van schade wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
• Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden.

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

21 Linda Hilberink 03:25:09