1 van 5

XL Bonsai-boom (55 - 70 cm)

Al 2 eeuwen voor onze jaartelling begonnen Chinezen met de bonsaikunst. En nog steeds zijn ze niet weg te denken uit interieurs. Met deze bonsai-boom heb je dan ook een echte blikvanger in de woonkamer.

  • XL bonsai-boom (Ficus Ginseng S-Shape)
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 55 -70 cm
  • Groeit uit tot max. 1 meter
  • Voor binnen

Voordat het product wordt thuisbezorgd moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen.
Hierna wordt het product binnen 6 tot 10 werkdagen bezorgd.

• Let op: bij levering is je plant ongeveer 55 - 70 cm groot en kan uiteindelijk 100 cm groot worden
• De genoemde prijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
• Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
• Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
• Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
• Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient VakantieVeilingen hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
• Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden, er wordt dan een nieuwe plant toegestuurd
• De planten kunnen niet bezorgd worden in een aantal postcodegebieden. Zie Meer info voor de postcodes waar het om gaat

€ 5,00
Verzendkosten
€ 6,95
Meer inspiratie
€ 10 Tim Van Poppel 13:57:19

Dit bedrag is exclusief € 5,00 administratiekosten en € 6,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.