1 van 2

Mooiste foto van jouw kind op canvas (60 x 40 cm)

Foto's van jouw kind's eerste schooldag, een verjaardagspartijtje of misschien wel van de glijbaan op de camping in Frankrijk. Leg deze leuke herinneringen vast op een prachtig canvasdoek en houd je herinneringen levend.

  • Foto-afdruk op canvasdoek van Canvascompany.be
  • Afmeting: 60 x 40 cm
  • UV-bestendig doek

Voordat het product wordt thuisbezorgd, moet je het eerst bestellen op Canvascompany.be.

Betaal hiervoor je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Na betaling ontvang je een waardebon met een bestellink en uniek waardebonnummer.

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Na bestelling wordt het product binnen 3 werkdagen verzonden.

• Je mag kiezen voor een groter formaat; de waarde van dit product (€ 43,95) wordt met het totaalbedrag verrekend
• De wanddecoratie wordt geleverd zonder ophangsysteem (zie extra opties bij bestelling)
• Verzending mogelijk binnen België en Nederland
• Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
• Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Canvascompany.be. Na het downloaden van je waardebon, vervalt het herroepingsrecht.
• Niet tevreden over je fotoproduct? Alleen klachten over gebreken of beschadigingen die tijdens het productieproces zijn ontstaan worden in behandeling genomen. Dus niet als je bijvoorbeeld zelf onscherpe foto's of foto's met een te lage resolutie hebt aangeleverd of wanneer je een product bij nader inzien niet mooi vindt

Extra verplichte kosten
€ 5,00
Verzendkosten te voldoen bij aanbieder
€ 7,95
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten