Bucketlist: top 10 leukste ideeën

Je bent jong en je wilt wat? Of je gaat op pensioen en hebt nog heel veel dromen? Een bucketlist is iets van alle leeftijden. Hier vind je de leukste bucketlist inspiratie in binnen- en buitenland voor jong en oud!
Ontdek onze Bucketlist veilingen

1. Een verre reis

Droom je van paradijselijke stranden? Of een bezoek aan een wereldstad als New York? Of ben je meer van de natuurreizen en is het jouw droom om ooit het noorderlicht te spotten? Natuurlijk staan verre reizen op veel bucketlists. Maar ook dichter bij huis kun je heel wat leuke bucketlist wensen afstrepen: van een wandeling door de Lommelse Sahara tot fietsen door het water. Laat je verrassen door ons eigen landje!

Bekijk onze reis-veilingen

Bucketlist inspiratie

2. Een unieke ervaring met dieren

Is het jouw kinderdroom om te zwemmen met dolfijnen? Je hoeft ervoor al niet naar een ver land te reizen, want het kan gewoon in Boudewijn Seapark! Ook leuk: adopteer een zeehondje, otter of pinguin bij SEALIFE. Of wie gek is op wandelen: met een alpaca aan je zijde wordt je wandeling pas echt onvergetelijk!

3. Een adrenaline kick

Er gaat niets boven een adrenaline kick en je kan er alle kanten mee uit. Ga voor het eerst in je leven skydiven, of plan een duikinitiatie. Of krijg jij het helemaal warm van een ballonvaart of helikopter vlucht? Voor fans van snelle wagens: wat dacht je van een driftcursus of een dagje cruisen in een oldtimer? Plan één van deze uitstapjes en je voelt dat je leeft!

Bekijk onze adrenaline-veilingen

Bucketlist helikopter

4. Een culinaire herinnering

Belgen blijven Bourgondiërs, dus niets heerlijker dan lekker uiteten te gaan. Trakteer jezelf op een sterrendiner en je gaat naar huis met een herinnering voor het leven. Mag het voor jou nog een tikkeltje gekker? Kies dan voor een diner in het donker. Je smaakbeleving wordt nog intenser, omdat je zintuigen in het donker veel scherper worden.

5. Een originele overnachting

Op een uitzonderlijke plek logeren blijft je ook bij voor het leven. Of het nu back to basics is in een gezellige boomhut of een all-in overnachting in een presidentiële suite: er zijn opties genoeg! En je hoeft ervoor niet ver te reizen, dus kan gewoon in ons Belgenlandje. Van slapen op een vlot, tot een kasteel of tiny house: opties genoeg!

Ontdek de origineelste overnachtingen

6. Shoppen als een koning(in)

Droom jij ervan om te shoppen zonder budget? Of te winkelen dat het een lieve lust is bij luxemerken als Gucci en Prada? Dan hoort een tripje aan Maasmechelen Village op je lijstje! Wist je dat je er een VIP pas kan kopen die je toegang geeft tot heel wat leuke extra's?

Ontdek het hier

7. Ritje in een oldtimer

Wie houdt van auto's en the good old times moet ooit een ritje maken in een oldtimer. Ga je eerder voor een oude Porsche of blitse Ferrari? Je kunt ze huren voor een weekendje en voelt je een echte dandy! Picknickmandje mee en het genieten kan beginnen.

8. De ultieme pretpark ervaring

Ben jij een echte pretparkfanaat? Dan staat er misschien wel een all-in bezoek aan je favoriete park op je droomlijstje. Of wat dacht je van een dagje als mascotte Bobby in Bobbejaanland?

9. Luxueus wellnessen

Een dagje totale ontspanning en verwennerij: voor vele mensen puur genieten. Als jij ook zo ontspant van een spa bezoek, hoort zwemmen in de Blue Lagoon in Ijsland zeker op jouw bucketlist. Maar ook in België en Nederland kun je uniek wellnessen. Van prachtige privé sauna's tot imposante wellnesscomplexen.

Ontdek onze wellness-veilingen

10. Of gewoon carpe diem

Heb jij geen bucketlist en geniet je sowieso al van elke dag? Dat juichen we alleen maar toe! Genieten van het leven kan overal, zo lang je maar op zoek gaat naar de #kleinegelukskes.

Het beste nieuws? Vanaf 3 juli 2022 veilen we de gekste bucketlist veilingen op VakantieVeilingen! Van skydiven tot sterrendiners, je bepaalt zelf je prijs.

      De meest unieke bucketlist veilingen

      MiniCruise naar Newcastle met DFDS (2 p.)

      8

      07:59:16