Rollercoaster Challenge: volg het live!

Van 10:00 tot 19:00 uur nemen Instagram-rebels Elodie Gabias en Jamie-Lee Six het - samen met hun sidekicks Bowke en Mattisse - tegen elkaar op in de Rollercoaster Challenge: op één dag tijd zoveel mogelijk rollercoasters testen in 4 verschillende Belgische pretparken!

Het team dat aan het einde van de dag het meeste rollercoasterritjes op zijn naam heeft staan, wint een duo-jaarabonnement op alle Belgische pretparken! En eeuwige roem, uiteraard.

Op deze pagina en via Facebook en Instagram kun je de Rollercoaster Challenge de hele dag volgen! Voor wie supporter jij? dagje uit cadeau

Bobbejaanland

  • 9:02 uur - Om 10 uur begint de challenge in Bobbejaanland! Volg het hier de hele dag
  • 9:47 uur - We zijn aangekomen in Bobbejaanland
  • 10:00 uur - De challenge is begonnen

  • 11:06 uur - Na 1 uur zit Bobbejaanland er al op! De deelnemers gaan duidelijk voluit. Niet onbegrijpelijk als er een jaarabonnement voor alle pretparken in België op het spel staat

Walibi

      • 11:24 uur - Onze deelnemers zijn vertrokken naar Walibi
      • 12:42 uur - De teams zijn aangekomen in Walibi, kan team Jamie-Lee zijn achterstand goedmaken?
      • 14:07 uur - Er wordt nog steeds fel gestreden in Walibi!
  • 14:51 uur - De strijd in Walibi is gestreden, op naar het volgende pretpark!

Bellewaerde

  • 16:43 uur - Na een lange autorit is Team Elodie aangekomen in Bellewaerde!
  • 17:22 uur - Team Elodie heeft alle rollercoasters van Bellewaerde volbracht, op naar het laatste pretpark!

Plopsaland De Panne

  • 17:49 uur - Beide teams strijden voor de laatste beslissende punten in Plopsaland!
  • 18:00 uur - De challenge is gedaan

Ook zin gekregen in een dagje pretpark?

Wil jij voordelig met je vrienden of familie naar Walibi, Bobbejaanland, Bellewaerde of Plopsaland De Panne? Bied mee op je tickets vanaf € 1,-!

Naar de pretparkveilingen