Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied mee.
1 van 10

1 nacht in het Velotel in Brugge

Handboogstraat 1, 8000 West-Vlaanderen

Fiets- of wandelliefhebber? Velotel Brugge is de perfecte uitvalsbasis voor een tocht door de prachtige omgeving, op de fiets of te voet. Daarna duik je lekker de sauna in. En in Brugge zelf is ook genoeg te doen en te zien. Ideaal!

  • 2 dagen in Brugge
  • 1 nacht in Velotel (4 sterren)
  • Verblijf in een Standaard kamer
  • Voor 2 personen

Vervoer niet inbegrepen.

Geldig t/m 20 december 2018.

In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Bij verblijf op vrijdag en zaterdag geldt een toeslag van € 15,- per verblijf.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 2,12 toeristenbelasting p.p. per nacht
• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Waarborg
• Toeslag op bepaalde dagen (zie data)

Hoe maak je gebruik van de veilingBetaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw waardebon downloaden. Hierop staat hoe je moet reserveren. Wil je extra's bijboeken? Dit kan bij het maken van je reservering. De extra kosten betaal je bij aankomst in het hotel.

• O.b.v. eigen vervoer
• Ontbijt is niet inbegrepen
• Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur
• Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen
• Een reservering kun je niet wijzigen of annuleren

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

Log in en bied mee
0 Nog geen biedingen