1 van 7

1 overnachting in 4 sterren Hotel de'Medici in Brugge

Potterierei 15, 8000 Brugge

Weg met een vriendin of je lief? Brugge is the place to be. Struin door de middeleeuwse straatjes of verken de stad met een paardenkoets of boottocht. Maar ook de shopaholic komt hier aan zijn trekken.

  • 2 dagen in Brugge
  • 1 nacht in Hotel de'Medici (4 sterren)
  • Verblijf in een standaard kamer
  • Voor 2 personen

Vlucht of ander vervoer niet inbegrepen.

Geldig t/m 3 maanden na winnen.

In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Bij aankomst op vrijdag betaal je een toeslag van € 15,- p.p. per nacht.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 2,12 p.p. per nacht toeristenbelasting
• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Toeslag op bepaalde dagen (zie kalender)

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw waardebon downloaden. Hierop staat hoe je moet reserveren. Wil je extra's bijboeken? Dit kan bij het maken van je reservering. De extra kosten betaal je in het hotel.

• O.b.v. eigen vervoer
• Ontbijt is niet inbegrepen
• Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
• Aankomst op zaterdag is niet mogelijk
• Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen
• Een reservering kun je niet wijzigen of annuleren

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

Log in en bied mee
21 Marco De Ridder 02:11:45