28 chocoladerepen van Henri Willig
Dit pakket is écht iets voor een chocoladeliefhebber. Je kiest uit overheerlijke chocolade smaken en je krijgt maar liefst 28 repen opgestuurd! Zo kun je er de komende tijd weer tegenaan met je chocoladevoorraad. Voor welke smaak ga jij?
Wat wordt er geveild?
- 28 chocoladerepen van Henri Willig met keuze uit de smaken:
- 28x melkchocolade met hazelnoot
- 28x melkchocolade met karamel-zeezout
- 28x witte chocolade met framboos
- 28x pure chocolade met hazelnoot
- 28 repen mix pakket met 8 verschillende smaken - 1 reep weegt 100 gram
Plus- en minpunten
- Leuk om cadeau te doen
- Keuze uit verschillende smaken
- Het is niet mogelijk om zelf je pakket met smaken samen te stellen

Data
Te bestellen t/m 3 maanden na winnen.
Melkchocolade met HazelnootAan deze ambachtelijke melkchocolade zijn stukjes hazelnoot toegevoegd. De melkchocolade smelt in je mond en de noten zijn heerlijk knapperig. Om samen van te genieten of lekker voor jezelf te houden.
Ingrediënten: suiker, cacao boter, volle MELKpoeder, cacao massa, 10% HAZELNOTEN, emulgator: SOJA lecithine, vanille.
Melkchocolade met karamel-zeezoutDeze ambachtelijke melkchocolade zit vol knapperige stukjes karamel en korrels zeezout. Wie is er nou niet dol op deze zoet-zoute combinatie? Hiervan kun je blijven eten!
Ingrediënten: suiker, cacao boter, volle MELKpoeder, cacao massa, 5% caramel (suiker, glucose siroop, roomBOTER), emulgator: SOJA lecithine, vanille.
Witte chocolade met framboosDeze witte chocolade met fruitige stukjes framboos smelt in je mond. Een heerlijke traktatie voor de echte zoetekauwers onder ons.
Ingrediënten: suiker, cacao boter, volle MELKpoeder, framboos, emulgator: SOJA lecithine.
Pure chocolade met hazelnootEen minder bekende maar zeker zo lekkere combinatie is deze ambachtelijke pure chocolade met stukjes hazelnoot. Voor de levensgenieter.
Ingrediënten: suiker, cacao boter, volle MELKpoeder, cacao massa, 10% HAZELNOTEN, emulgator: SOJA lecithine, vanille.
Mix pakket chocoladeDit pakket bevat een mix van 8 verschillende smaken.
- 4x puur
- 4x melk
- 4x wit
- 4x melk-hazelnoot
- 3x puur-hazelnoot
- 3x melk caramel-zeezout
- 3x extra puur 70%
- 3x wit framboos
Verplichte kosten
- Administratiekosten
- € 5,50
- Verzendkosten
- € 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
Deze veiling is uitsluitend te betalen met Bancontact of kredietkaart.
- Het is niet mogelijk om zelf je pakket met smaken samen te stellen
- De verzendkosten zijn niet inbegrepen
- Een bestelling kun je niet wijzigen of annuleren
- De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
- Bezorging binnen 5 werkdagen
Hoe werkt een veiling?
- Registreer je gratis en log in
- Plaats het hoogste bod en win
- Betaal de veiling veilig online
- Download je waardebon of reserveer
- Al meer dan 3 miljoen winnaars
- Dagelijks 1000-en veilingen
- Je bepaalt zelf de prijs
Onze veilingvoorwaarden
- Hoogste bieder?
- Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
- Notarieel toezicht
- Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
- Algemene voorwaarden
- Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.be van toepassing.