Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied gratis mee.
1 van 3

2 tickets voor Bobbejaanland, 't plezantste land

Olensteenweg 45, 2460 Kasterlee

Als we zeggen dat Bobbejaanland iedereen kan entertainen, dan liegen we niet. Dit seizoen laten we je schreeuwen op de rollercoasters, kan je chillen in leuke waterattracties en raak je niet uitgekeken in twee coole virtual reality rides.

  • Tickets voor Bobbejaanland in Lichtaart
  • T.w.v. maximaal € 74,-
    (ticketprijzen voor volwassenen variëren aan de kassa tussen € 34,- en € 37,- p.p.)
  • Voor 2 personen

Geldig t/m 4 november 2018.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Bobbejaanland.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Bobbejaanland. Vooraf reserveren is niet nodig.

• Kinderen onder 1 meter hebben gratis toegang tot het park
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als toegangsbewijs bij de kassa

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
5000 veilingen per dag
Onze klantendienst staat voor je klaar

Mr. S.V. Viveen

Waarde
€ 74
Log in en bied mee
12Suzanne Mols08:00:07