1 van 8

2 uur lang skiën of snowboarden bij Ice Mountain (2p.)

Capellestraat 16, 7780 Henegouwen

Hou je van avontuur en winterpret? Ontdek Ice mountain, een park van meer dan 9000 m². Ga met de sleepliften omhoog en ski van de 2 pistes af. Geniet van een avontuur op een dikke laag sneeuw waar je leert hoe het moet.

  • Toegang tot Ice Mountain in Komen
  • 2 uur toegang tot de piste
  • Exclusief huur materiaal
  • Voor 2 personen
  • T.w.v. 62 €

Geldig t/m 3 maand na het winnen van de veiling.

in het weekend, feestdagen en officiele schoolvakanties betaal je € 5,- supplement per persoon

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Ice Mountain.

Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-ticket downloaden. Je ontvangt  1 e-ticket voor 2 personen, dit is je toegangsbewijs. Print jouw e-ticket en neem deze mee naar de ingang van Ice Mountain. Je hoeft niet vooraf te reserveren.

• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het pretpark
• Skimateriaal niet inbegrepen
• Verhuur van ski-en snowboardmateriaal is ter plaatse mogelijk
• Minimumleeftijd voor skilessen: 4 jaar.
• Minimumleeftijd voor snowboardlessen: 7 jaar.
• Het dragen van handschoenen en warme kledij is verplicht.
• Safety first: een helm is aan te raden.

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

Waarde
€ 62
Log in en bied mee
12 Hassan Yakhlef 01:57:35