Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied gratis mee.
1 van 7

Tickets voor het Wildpark van Han in de Ardennen

In het 'beste Wildlife park van België' ga je op zoek naar Europa’s Big Five. Via een 5 km lange wandeltocht door de prachtige natuur kom je oog in oog te staan met o.a. de wolf, bruine beer, lynx, Europese bizon en veelvraat.

  • Tickets voor het Wildpark en Han 1900
  • Locatie: Domein van de Grotten van Han in de Ardennen
  • Te bezoeken te voet of met safari-car
  • T.w.v. € 40
  • Voor 2 personen

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.

Geldig van 10 februari 2018 t/m 5 januari 2019.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van het Domein van de Grotten van Han.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar het Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Domein van de Grotten van Han. Je hoeft niet meer langs de kassa en kunt meteen naar de instapzone.

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
5000 veilingen per dag
Onze klantendienst staat voor je klaar

Mr. S.V. Viveen

Waarde € 40
Log in en bied mee
6Yanne Ryon11:20:12