1 van 8

Heren uit de Kleren Ladies Night in de Versuz (2 p.)

Gouverneur Verwilghensingel 70, 3500 Hasselt

Heren uit de kleren met de enige echte CANDYMEN is dé ultieme girls night out. Schreeuwen, lachen en dansen totdat je niet meer kunt. Dit is een avond vol fantasieën, verleiding en een overvloed aan eye-candy.

  • Tickets voor Ladies Night 'Heren uit de Kleren'
  • Locatie: Club Versuz, Hasselt
  • Staanplaatsen en zitplaatsen
  • Duur: 4 uur
  • Toegang tot afterparty
  • Voor 2 personen

Hieronder vind je de beschikbare data en tijden. Er is een vast aantal plaatsen beschikbaar per datum en tijd. Reserveer dus snel, voordat jouw datum volgeboekt is.

• Vrijdag 8 november 2019
Deuren open: 20.00 uur
Aanvang: 21.30 uur
Candymen Afterparty: 00.00 uur

• Zaterdag 9 november 2019.
Deuren open: 19.00 uur
Aanvang: 20.30 uur.
Clubavond Versuz: 23.00 uur.

Aanbieder
Extra verplichte kosten

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal binnen 5 dagen de veiling. Tijdens je betaling maak je keuze uit de beschikbare data en tijden. Daarna kun je jouw eticket met unieke barcode downloaden.

• Minimumleeftijd: 18 jaar

Vakantieveilingen is:
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs

Mr. S.V. Viveen

0 Nog geen biedingen